مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با تاکید بر خودکفایی بیمه سلامت از دولت گفت: 95 درصد منابع بیمه سلامت دولتی است و باید با اصلاح این روند به سمت بیمه مستقل از منابع دولتی حرکت کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد جواد کبیر در سفر به استان آذربایجان شرقی گفت: طرح تحول سلامت و بیمه همگانی هدیه دولت تدبیر و امید به مردم ایران است.

وی از سازمان بیمه سلامت به عنوان نهادی اجتماعی یاد کرد و گفت:که طی سه سال اخیر توانسته در طرح همگانی بیمه که توسط دولت تدبیر و امید با جدیت پیگیری می شود، گام های موثر و مفیدی بردارد.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در شورای اداری شهرستان جلفا گفت: اجرای طرح نظام سلامت از وعده های ریاست جمهوری بود که تحقق یافته است.نظام سلامت در دوره های قبل در اولویت سیزدهم بود که در دولت تدبیر و امید در اولویت دوم قرار گرفت.

وی با بیان اینکه بیمه سلامت نماد تجلی حقوق شهروندی در کشور است، گفت: باید شرایط زندگی پرشور و رفاه برای مردم ایجاد شود.

کبیر با تاکید بر خودکفایی بیمه سلامت از دولت گفت: 95 درصد منابع بیمه سلامت دولتی است و باید با اصلاح این روند به سمت بیمه مستقل از منابع دولتی حرکت کنیم.

در ابتدای این جلسه فرماندار شهرستان جلفا گفت: شهرستان جلفا بستر بسیار ارزشمندی برای توسعه و سرمایه گذاری در زمینه خدمات سلامت به کشورهای همسایه است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج