رئیس سازمان امداد و نجات از سیل و آبگرفتگی در ۳ استان مازندران، گلستان و سمنان خبر داد و گفت: متاسفانه سه نفر از روستای آق لر و کلاله جان خود را از دست دادند.

ناصر چرخساز در گفتگو با فرزانه رحیمی خبرنگار خبرگزاری موج درباره سیل و آبگرفتگی ۳ استان اظهار داشت: ٣ استان مازندران، گلستان و سمنان و ٧ شهرستان کلاله، آق قلا، بهشهر، شاهرود، بندرگز، کردکوی و گرگانتحت تاثیر سیل و آبگرفتگی قرار داشتند.

وی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر ۱۸ تیم در غالب ۶۳ نفر به مناطق سیل زده اعزام شدند، گفت: در حال حاضر ۶ شهر و روستا مورد امداد رسانی قرار گرفتند، گفت: در این ایام به ۸۴ تن از متاثران از سیل و آبگرفتگی خدمات امدادی ارائه داده شده است. متاسفانه سه نفر از روستای آق لر و کلاله جان خود را از دست دادند.

*توفان استان مازندران را درنوردیدرئیس سازمان امداد و نجات در ادامه به توفان در استان مازندان اشاره کرد و گفت: ٧ شهرستان قائمشهر، سوادکوه، آمل، بابل، ساری، جویبار و بندپی درگیر توفان شدند که بلافاصله ۱۶ تیم به مناطق توفان زده اعزام شدند، امداد رسانی در حال انجام اشت.* قطعی برق بیش از ۲۰۰خط اصلی مازندرانگفتنی است مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران منطقه ساری گفت: در پی تند باد شدید صبح امروز و واژگونی درختان روی شبکه برق از ۴۱۰ خط اصلی شبکه توزیع این منطقه، برق۲۱۰ خط اصلی قطع شده است.*شبکه توزیع برق ۱۱۰ خط وارد مدار شد و همچنین ۹۰ تا۱۰۰ خط با پارگی کابلها بدون برق مانده است.* طوفان شکستگی ۵۰ تیر برق وسقوط ۲۰ دستگاه ترانس را موجب شده و تاکنون ۳۰ اصله تیر برق شکسته شناسایی شده است.