مدیرکل تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی مانند درس‌هایی از المپیک باعثو زمینه ورزش در کشور خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین بابویی مدیرکل تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش امروز در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی المپیک ویژه معلمان ورزش که توسط همبستگی المپیک برگزار شد اظهار داشت: با توجه به اینکه تب المپیک بالا رفته است و کمیته ملی المپیک به دنبال اعزام ورزشکاران به این رویداد بزرگ است، برگزاری این دوره ‌آموزشی جای تشکر دارد.

بابویی با بیان اینکه بزرگترین سرمایه آموزش و پرورش را نیروی انسانی تشکیل می‌دهد خاطرنشان کرد: یکی از موثرترین نیروهایی که می‌تواند در تربیت نسل آینده مفید باشد معلمان تربیت بدنی هستند و تشکیل چنین دوره‌های آموزشی با موضوع المپیک می‌تواند باعثو زمینه رشد ورزش در کشور باشد.

مدیرکل تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش گفت: امیدواریم نتایج برگزاری این دوره آموزشی باعثارتقای سطح فنی و ارتقای ورزش در کشور شود.

گفتنی است، دوره آموزشی «درس‌هایی از المپیک» ویژه معلمان شهر تهران به مدت دو روز در آکادمی ملی المپیک آغاز و با آموزش مدرسان این کتاب دیگر معلمان ورزش تهران با موضوعات المپیک آشنا خواهند شد.