رئیس ستاد نام نویسی مدارس گفت: ثبت نام نوآموزان و دانش آموزان پایه اول ابتدایی از اول خرداد آغاز شده و سایر دوره های تحصیلی پس از پایان امتحانات تا ۳۱ مرداد ۹۵ می توانند ثبت نام کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، علی زرافشان در مورد شرایط ثبت نام در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ اظهار کرد: ثبت نام همه دانش آموزان و نوآموزان مدارس دولتی و غیردولتی و مراکز پیش دبستانی از طریق سامانه ثبت نام الکترونیکی دانش آموزان(سناد) انجام می گیرد.

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: ثبت نام نوآموزان و دانش آموزان پایه اول ابتدایی از اول خرداد آغاز شده و سایر دوره های تحصیلی پس از پایان امتحانات تا ۳۱ مرداد ۹۵ می توانند ثبت نام کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه امتحانات پایه های میانی تمام شده، کار ثبت نام دوره ابتدایی توسط مدارس صورت می گیرد. ثبت نام پایه اول نیز در حال انجام است که پس از انجام طرح دوره سنجش سلامت کارثبت نام آنها صورت می گیرد.

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش اظهارکرد: ثبت نام برخی پایه ها مانند پایه های داخلی در داخل مدرسه زودتر انجام شده و ثبت نام پایه های ورودی به دلیل جابه جایی بیشتر از سایر پایه ها طول می کشد.