علی ادیانی اظهار داشت: در مدیریت نباید نگاه سیاسی حاکم باشد، بلکه باید به تخصص توجه و از نگاه جناحی در آموزش و پرورش پرهیز کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی ادیانی نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای معاونان آموزش و پرورش شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه همه باید کمک کنیم تا آموزش و پرورش رشد کند، اظهار کرد: چه در نظام جذب و چه در نظام نگهداشت، این ارگان مظلوم واقع شده است.

وی افزود: امیدواریم با استقرار مدیریت برنامه‌محور، شاهد پیشرفت روزافزون آموزش و پرورش شهرستان قائم‌شهر باشیم.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در مدیریت نباید نگاه سیاسی حاکم باشد، بلکه باید به تخصص توجه و از نگاه جناحی در آموزش و پرورش پرهیز کرد.

این مسوول با بیان اینکه نوجوانان امروز آینده‌سازان فردای ایران اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: درگذشته تصور بر این بوده که آموزش و پرورشی موفق است که دانش‌آموزان آن از سطوح بالای علم و دانش برخوردار باشند، اما امروزه مهارت و حرفه‌آموزی و همچنین نگرش به عنوان دو ضرورت مهم در آموزش و پرورش مورد توجه قرار دارد.

ادیانی گفت: با توجه به اینکه تعداد فارغ‌التحصیلان بیکار در منطقه و کشور کم نیستند باید سعی کنیم دانش‌آموزان به سمت فراگیری علم همراه با حرفه‌آموزی و کار عملی جذب شوند که برای ورود به بازار کار مشکلی نداشته باشند.