نماینده سابق مردم شهرضا در مجلس گفت: متأسفانه عده‌ای در داخل با اعمال و حرکات خود در حال خط دادن به آمریکا و اسرائیل هستند.

به گزارش خبرگزاری موج؛ آیت‌الله شیخ قدرت‌الله نجفی عصر امروز در جمع مسؤولین ادارات و نهادهای شهرضا با بیان این‌که هدف حادثه هفتم‌تیر ضربه زدن به نظام اسلامی بود، اظهار داشت: عاملی که موجب شد این ترور و سایر ترورها به نتیجه نرسد، اتحاد مردم کشور با یکدیگر بود.

شهید زنده حادثه هفتم‌تیر افزود: اما با تمام تلاش‌های دشمن این راه ادامه دارد و هم‌اکنون رهبری شجاع، متدین، قاطع و نفوذناپذیر در حال اداره این مملکت هستند.

آیت‌الله نجفی بیان کرد: وقتی ایشان می‌گویند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، این حرف یک حرف قرآنی است و ایشان از خودشان چیزی نمی‌گویند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مقام معظم رهبری از ما چیزی جز شناخت خط امام و حرکت در این خط نمی‌خواهند، گفت: مقام معظم رهبری در این ایام مدام بر پروژه نفوذ تأکید می‌کنند و این تأکید را آن‌قدر ادامه دادند تا به نفوذ به سطوح عالی نظام نیز رسیدند و متذکر آن شدند.

وی ادامه داد: متأسفانه وضع تا جایی پیش رفته است که عده‌ای در داخل با اعمال و حرکات خود در حال خط دادن به آمریکا و اسرائیل هستند.