ارتش و کمیته های مردمی یمن در ادامه دستاوردهای خود در برابر متجاوزان موفق شدند شکست های سختی را به مزدوران سعودی در الجوف و صنعا وارد کنند و شماری از آنها را به هلاکت برسانند.

به گزارش خبرگزاری موج، ارتش و کمیته های مردمی یمن در ادامه دستاوردهای خود در برابر متجاوزان، شکست سختی را به مزدوران سعودی در حومه منطقه نهم در نزدیکی صنعاء پایتخت یمن وارد کردند.

بر اساس این گزارش ارتش و کمیته های مردمی یمن موفق شدند پیشروی مزدوران سعودی را در حومه منطقه نهم در نزدیکی صنعا به شکست بکشانند و شماری از عناصر مزدور را به هلاکت برسانند. همچنین ادوات و تجهیزات نظامی متعلق به مزدوران نیز در منطقه نهم توسط رزمندگان یمنی منهدم شد.

در همین راستا نیروهای یمنی مواضع سعودی ها را در جیزان هدف قرار دادند که در پی آن ادوات و تجهیزات نظامی متجاوزان منهدم شد. همچنین ۲ نظامی سعودی نیز در العبادیه و وادی قصب در الخوبه بر اثر حملات موشکی یمنی ها کشته شدند.

رزمندگان یمنی همچنین شماری از مواضع متجاوزان را در نجران هدف حملات موشکی خود قرار دادند و توپخانه یمنی ها نیز مواضع نظامیان را در این منطقه گلوله باران کرد.

نیروهای یمنی علاوه بر ناکام گذاشتن پیشروی مزدوران سعودی به سمت منطقه المتون در استان الجوف، ۶ نفر از مزدوران را به هلاکت رساندند.

رزمندگان یمنی مراکز تجمع مزدوران سعودی را در منطقه نهم در نزدیکی صنعا به وسیله موشک زلزال۳ هدف حملات خود قرار دادند.

جنگنده های سعودی نیز در ادامه نقض آتش بس ۱۲ نوبت نقاط مختلف در منطقه نهم را بمباران کردند که منجر به وارد آمدن خسارات مالی به ساختمان ها شد. به علاوه جنگنده های سعودی شهر مرزی الربوعه و همچنین منطقه المتون را در استان الجوف بمباران کردند.