حملات موشکی یگان های ارتش و کمیته های انقلابی یمن در پاسخ به تجاوز سعودی ها به خاک آن کشور و کشتار مردم بیگناه، تلفات سنگینی را بر مزدوران عربستان وارد می کند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری موج، یگان های ارتش و کمیته های مردمی موشکی یمن در ادامه کارشکنی عربستانی ها در مذاکرات صلح کویت و نقض آتش بس توسط آنان، مواضع نظامی و مقرهای فرمانده‌های سعودی را هدف قرار می دهند.

بر اساس آخرین گزارش های دریافتی از شبکه تلویزیونی المسیره یمن، یک فرمانده نیروی زمینی عربستان به نام عبدالله خلفان بلهید و شماری از مزدوران سعودی در حمله موشکی انقلابیون یمن در شرق صرواح به هلاکت رسیدند.

بنا بر این گزارش، ارتش و کمیته های مردمی یمن با چند فروند موشک محل تجمع متجاوزان و مزدوران آنها را در منطقه سوم مارب یمن هدف قرار دادند. یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن یک فروند موشک بالستیک از نوع قاهر - ۱ به سوی پایگاه نظامی خمیس مشیط عربستان شلیک کرد.

این تحولات در حالی است که منابع خبری و شاهدان اعلام کردند در حملات هوایی دیروز، یکشنبه جنگنده های ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان سعودی به یمن دست‌ کم هفت نفر از جمله دو زن به شهادت رسیدند.