رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در سخنانی اعلام کرد که اگر برخی تصور می کنند با اعمال فشار اقتصادی و رسانه ای بر مقاومت، قادر به تسلیم کردن آن هستند، اشتباه می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج؛ به نقل از شبکه المنار، رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در سخنانی اعلام کرد که در حال حاضر توطئه ها علیه جنبش حزب الله لبنان بسیار گسترده است.تصو
بر اساس این گزارش «هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله در سخنانی در این رابطه اظهار داشت: ما در جنگی بسیار خت و شدید هستیم؛ برخی تمام کینه های خود را جمع کرده اند، اموال خود را صرف می کنند و با تمامی سلاح ها می آیند تا ما در این جنگ ضعیف و یا سست شویم و عقب نشینی کنیم. وی در ادامه سخنان خود در این راستا افزود: ما می دانیم که هدف از حمله رسانه ای و سیاسی گسترده علیه ما، عقب نشینی و یا ایجاد ضعف در مقاومت است اما تجربه به ما ثابت کرده که عزم و قدرت مقاومت در چنین شرایطی افزایش می یابد. صفی الدین همچنین تصریح کرد: شمار زیادی از مجاهدان و رزمندگان ما آماده هستند تا تحت لوای مقاومت برای مبارزه با تکفیری ها در هر مکان و نقطه ای حضور یابند که این خود نشان دهنده بی نتیجه بودن حملات رسانه ای علیه حزب الله است. وی در ادامه عنوان کرد: می دانیم توانایی کنونی آنها که خود را به شیطان، آمریکا و سعودی ها فروخته اند، کم و ضعیف است و در صورتی که زمان امتحان واقعی فرا رسد، متوجه خواهند شد که این مقاومت چیست؛ مقاومتی است که اسرائیل، آمریکا و حملات رسانه ای هم نتوانستند آن را شکست دهند. رئیس شورای اجرایی حزب الله افزود: اگر برخی تصور می کنند با اعمال فشار اقتصادی و رسانه ای بر مقاومت، قادر به تسلیم کردن آن هستند، اشتباه می کنند. زیرا مقاومت قوی تر از این چیزها است و اعتقاد آن نیز سخت تر از این اقدامات است. وی در پایان تصریح کرد: وقتی که نتیجه جنگ ما با صهیونیست ها شکست آن ها و ثبت پیروزی بزرگ برای ما شد، بنابراین درگیری ما با تکفیری ها نیز که به اذن الهی به پیروزی های بزرگی در آن نائل خواهیم گشت، نه تنها موجب محافظت و حمایت از لبنان خواهد شد بلکه حمایت سوریه، عراق، یمن و تمام امت اسلامی و عربی را نیز در پی خواهد داشت. همچنین مردم پس از آن توان و عزت ما را که با آنها قادر به محو کردن اسرائیل خواهیم بود، خواهند شناخت.