منابع فلسطینی گزارش دادند که نظامیان رژیم صهیونیستی امروز جمعه نیز یک جوان فلسطینی را در نزدیکی شهرک «عوفرا» واقع در نزدیکی شهرک سلواد در شمال شرقی رام الله به شهادت رساندند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری سما، منابع فلسطینی گزارش دادند که نظامیان صهیونیست یک جوان فلسطینی به نام «ایاد زکریا حامد»(۳۸ ساله) را در شمال شرقی رام الله به شهادت رساندند.

منابع صهیونیستی مدعی شدند که این جوان به سمت یک پایگاه نظامی در نزدیکی شهرک «عوفرا» تیراندازی کرده بود که البته به هیچ یک از نیروهای ارتش آسیبی نرسید و نیروهای اشغالگر نیز به سمت وی تیراندازی کرده و او را زخمی کردند که در اثر شدت جراحت وارده به شهادت رسید. این در حالی است که سرزمین فلسطین از اوایل اکتبر سال گذشته تا کنون شاهد آغاز انتفاضه قدس و درگیری بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست است و رژیم صهیونیستی از آغاز انتفاضه قدس با اتخاذ تصمیمات و اقدامات مختلف تلاش کرده است جلوی انتفاضه قدس و موج عملیات های مقاومتی فلسطینیان در اراضی اشغالی فلسطین را بگیرد، اما همه این تلاش ها به شکست انجامیده است و این انتفاضه همچنان ادامه دارد و خواب راحت را از چشمان مقامات صهیونیست گرفته است. نظامیان رژیم صهیونیستی از آغاز انتفاضه قدس در اکتبر سال گذشته تا کنون بیش از ۲۲۰ فلسطینی را به شهادت رسانده اند.