مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جوانان کشور با قهرمانی استان آذربایجان غربی به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور جوانان که با حضور ۱۹ تیم از صبح روز پنج شنبه در ارومیه آغاز شده بود، عصر امروز با قهرمانی تیم نخست میزبان به پایان رسید.

در دیدار نهایی این رقابت ها تیم آذربایجان غربی یک(محمدرضا حضرت پور و سالار غنی دل) به مصاف گلستان یک(رسول یمرلی و رضوان یارعلی) رفت و دو بر صفر با امتیازهای ۲۱ بر ۱۶ و ۲۱ بر ۱۴ به پیروزی رسید و قهرمان شد.

در دیدار رده بندی این مسابقات نیز تیم های گیلان یک(سید ارشیا اکبری نودهی و احسان محمدیان) و هرمزگان(سجاد حیدری پیرمندی و هرمزان سلیمان زاده) به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده گیلان دو بر یک به پیروزی رسید و عنوان سومی را از آن خود کرد.

تیم گیلان در ست نخست ۲۱ بر ۱۴ مغلوب شد اما در ست های بعدی ۲۱ بر ۱۷ و ۱۵ بر ۱۲ به پیروزی رسید و رتبه سومی را به دست آورد تا هرمزگان چهارم شود.

در مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جوانان کشور ۴۸ دیدار برگزار شد و در نهایت رتبه بندی هشت تیم برتر به قرار زیر شد: ۱ - آذربایجان غربی یک ۲ - گلستان ۳ - گیلان ۴ - هرمزگان ۵ - مازندران یک ۶ - مازندران دو ۷ - آذربایجان غربی دو ۸ - آذربایجان غربی سه

مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جوانان کشور ۳۷ میلیون ریال پاداش داشت که به تیم های اول تا چهارم این رقابت ها به ترتیب ۱۵،۱۰، ۷ و ۵ میلیون ریال تعلق گرفت.

مازیار هوشمند سرمربی تیم های ملی جوانان ساحلی و کیودای سرمربی تیم های ملی بزرگسالان در مدت برگزاری این رقابت ها در ارومیه حضور داشتند.