استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی از مردم شهیدپرور استان برای شرکت در مراسم استقبال و تشییع پیکرپاک شهدای گمنام دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، در این پیام آمده است:

ایثار و شهادت در شمار عالیترین مفاهیم الهی و حاصل متعالی ترین ارزشهایی است که میتواند جامعه انسانی را به تکامل و تعالی برساند و والاترین برکات را به آن ببخشد. پیام و آرمان شهدا به دلیل عظمت مرتبه ای که شهدا بدان دست یافته اند عالیترین پیامها و از جنس پیام انبیاء الهی است. از این رو بزرگداشت یاد شهیدان نیز تجلیل از برترین انسان هایی است که با تأسی از سید و سالار شهیدان در راه رضای خداوند متعال به والاترین مقام دست یافته اند. آنان از همه هستی خویش گذشتند تا ایران اسلامی در امنیت، آرامش و اقتدار بماند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس، از همه قشرها وگروههای مختلف و عموم مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور استان دعوت می نمایم تا با حضور پرشور و باشکوه در مراسم استقبال از پیکر پاک ۴ شهید گمنام که دوتن از این عزیزان در ارومیه و دو تن دیگر در تکاب تشییع و خاکسپاری خواهند شد شرکت نموده و با زنده نگه داشتن نام و یاد و راه و آرمانهای والای شهیدان، با شهدا و امام شهیدان، بنیانگذارنظام و رهبرمعظم انقلاب تجدید میثاق دوباره ای داشته باشیم؛ چرا که بیگمان تجلیل از شهدا، کمترین کار در مقابل ازخودگذشتگی و افتخارآفرینی این انسانهای بزرگ است و ما هر چه داریم به برکت خون مطهر شهدا و ایثار و از خودگذشتگی ایثارگران عزیز است.