استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی از آمادگی کامل این استان به ویژه دستگاه های امدادی، هلال احمر و مراکز درمانی برای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، در پیامی که محمدمهدی شهریاری روز دوشنبه صادر کرده، آمده است: حادثه تلخ و مصیبت غمبار زمین لرزه شامگاه یکشنبه 21 آبان که به جان باختن شماری از هموطنان غیورمان در استان کرمانشاه منجر شد و مصدومان فراوان و خسارات مادی و معنوی بسیاری به بار آورد، مایه تاسف و تاثر فراوان شد.
استاندار آذربایجان غربی در ادامه این پیام با عرض تسلیت به مردم کرمانشاه به ویژه خانواده های مصیبت دیده و طلب آمرزش برای قربانیان و آرزوی شفای عاجل مجروحان و صبر و شکیبایی برای بازماندگان، به نمایندگی از مردم خونگرم و ایثارگر آذربایجان غربی، آورده است: دستگاه های امدادی، هلال احمر و مراکز درمانی خدمات رسان این استان برای کمک به مردم همیشه مقاوم و سربلند خطه کرمانشاه آمادگی کامل دارد.
شهریاری تاکید کرده است: رجاء واثق دارم مردم صبور و مقاوم آن دیار، در پرتو الطاف حق تعالی و با همت و نصرت آحاد هموطنان، خانه و کاشانه خود را به سرعت بازسازی می کنند تا سرزندگی دوباره به آن بخش قهرمان پرور از میهن اسلامی بازگردد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج