مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه گفت: 19هزار رو 223 خودرو بر اساس گزارش اعلامی توسط دستگاه تردد شمار خودرو به محوطه چی چست وارد شده اند.

 به گزارش خبرگزاری موج؛ علی خلیل وند، با بیان اینکه به طور میانگین روزانه 3500 خودرو وارد محوطه پارکینگ پنجمین جشنواره انگور می شود، اظهار کرد:  وی  با یادآوری درباره اینکه که بیش از 19هزار رو 223  خودرو در پنج روز برگزاری پنجمین جشنواره انگور بر اساس گزارش اعلامی توسط دستگاه تردد شمار خودرو به محوطه چی چست وارد شده اند،  بیان کرد:  پیک ورودی خودروها مر بوط به پنجمین جشنواره انگور بود که دستگاه تردد شمار خودرو تعداد 3803 خودرو ثبت شده است .

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری ارومیه با بیان اینکه  سه باب پارکینک در محوطه برگزایر پنجمین جشنواره انگور تعبیه شده است، گفت: در این پارکینگ ها تعداد 560 جای پارک خط کشی شده است .

وی خط کشی دو جزئی پیست کارتینگ ۳۰۰ متر مربع ، خط کشی ۵۹۰ فضای پارک در سه پارکینگ موجود، خط کشی محوری معابر داخل و خارج دهکده و ابتدای جاده دریا به طول 14هزازو500 متر، تهیه ملزومات و تجهیزات ایمنی و ترافیکی مانند بشکه ایمنی ، کاور شبرنگ ، باتوم ترافیکی برای امور ترافیکی و  تهیه و نصب دستگاه شمارنده خودرو در ورودی دهکده چی چست را از اقدامات ترافیکی در پنجمین جشنواره انگور عنوان کرد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج