6 واحد تولیدی، صنعتی و معدنی در شهرک‌های فاز یک و دوی ارومیه افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج، 6 واحد تولیدی، صنعتی و معدنی در شهرک‌های فاز یک و دوی ارومیه با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار آذربایجان‌غربی و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان افتتاح شد.

نخستین واحد افتتاحی امروز، واحد"آنیل طب آذران"تولیدکننده مایع دستشویی و ظرفشویی با اشتغال 33 نفر و ظرفیت تولید یک هزار و 400 تن در سال با سرمایه 36 هزار و 310 میلیون ریال بود.

در ادامه واحد توسعه‌ای"نادر مالک"تولید کننده لوله از "یو‌پی‌وی سی" و لوله پلی اتیلن با سرمایه 120 هزار میلیون ریال و اشتغال 32 نفر و نیز با ظرفیت تولید سالیانه هزار تن افتتاح شد.

بهره‌برداری از صنایع غذایی تالیا در شهرک صنعتی فاز یک ارومیه از سایر پروژه‌های قابل افتتاح امروز بود که با سرمایه‌گذاری 51 هزار و 198 میلیون ریال و با اشتغال 58 نفر و تولیدکننده انواع بیسکویت با ظرفیت 6 هزار تن در سال، به بهره‌برداری رسید.

در ادامه، واحد توسعه‌ای تراکتورسازی ارومیه، تولیدکننده انواع تراکتور و ادوات کشاورزی با ظرفیت تولید سالیانه پنج هزار و 800 دستگاه از سایر پروژه‌هایی بود که سیدمحمود نوابی رئیس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان آن را افتتاح کرد.

سرمایه‌گذاری این شرکت 225 میلیارد ریال بوده که مبلغ 24 میلیارد ریال از سرمایه‌گذاری مذکور مربوط به توسعه آن در سال گذشته بوده است.

این واحد تولیدی با افزودن ماشین‌آلات جدید شامل خط رنگ در انتهای سالن تولید تراکتور و تبدیل یکی از انبارهای شرکت به سالن تولید انواع ادوات کشاورزی، فعالیت‌های تولیدی شرکت را توسعه داده و محصولات جدید به تولیدات قبلی خود اضافه کرده است.

در ادامه افتتاح‌های امروز، واحد"کیمیاگر پودر صدف"تولیدکننده رنگدانه معدنی و شرکت جلال اوغلو تولیدکننده قند کلوخه نیز با حضور مسئولان کشوری و استانی به بهره‌برداری رسید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج