فرماندار شهرستان شاهین دژ گفت: ۷۰ طرح عمرانی، کشاورزی و خدماتی طی هفته دولت در شهرستان شاهین دژ افتتاح شده و به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار موج از شاهین دژ، حسین عباسی در دیدار اعضای شورای اداری شهرستان شاهین دژ با امام جمعه این شهرستان به مناسبت هفته دولت افزود: همچنین به مناسبت هفته دولت ۳۲ طرح با بیش از یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری در سطح این شهرستان کلنگ زنی می شود.

وی تکمیل و اجرای این طرح ها را موجب سربلندی مسئولان در برابر مردم دانست و گفت: سعی ما این بوده که به وعده ها عمل کنیم.

وی با اشاره به تفکیک حوزه انتخابیه شهرستان میاندوآب از شهرستان های شاهین دژ و تکاب، این امر را نقطه آغازی در جهت توسعه هر چه بهتر این سه شهرستان دانست و اظهار کرد: تفکیک حوزه انتخابیه میاندوآب از شاهین دژ و تکاب از آرزوهای دیرینه مردم این سه شهرستان بود که با همدلی و اتحاد محقق شد.

حجت الاسلام نقی باقری امام جمعه شهرستان شاهین دژ نیز در این دیدار از خدمات دولتمردان و مسئولان دولت تدبیر و امید تقدیر کرد و گفت: مسئولان با تدبیر و کوشایی در راستای خدمت به شهرستان شاهن دژ تلاش می کنند که جای تقدیر دارد.

دیدار اعضای شورای اداری شهرستان شاهین دژ با امام جمعه شهرستان در آغاز هفته دولت و با هدف تبریک و تقدیر از امام جمعه این شهرستان صورت گرفت.

در روز اول هفته دولت در شهرستان شاهین دژ ۱۲ طرح در روستای هاچه سو و ۱۴ طرح برقرسانی شهری افتتاح شد.

همچنین عملیات احداثمدرسه روستای گچی قلعه سی نیز آغاز شد.

در پایان اولین روز از هفته دولت، فرماندار و اعضای شورای اداری این شهرستان با خانواده های معظم شهدا دیدار کردند.