سخنگوی شورای اسلامی شهر خوی گفت: اولین آمفی تئاتر روباز شهرستان خوی با ظرفیت ۱۶۰۰ نفر در حال اجراست و تا یک ماه آینده آماده بهره برداری خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج از آذربایجان غربی، سجاد چهره آرا در نشست خبری با اهالی رسانه و مطبوعات خوی اظهار داشت: آماده سازی تیر ورق های عرشه تقاطع غیر همسطح جهاد به اتمام رسیده و در حال رنگامیزی است. اجرای این پروژه در حال حاضر تسریع یافته، و نمای رمپ غربی به اتمام رسیده و بخشی از نمای رمپ ضلع شرقی در دست اجراست.

وی اضافه کرد: فونداسیون ویژه چراغ های روشنایی و سیم کشی آن انجام شده و در مرحله نصب چراغ های روشنایی قرار دارد. همچنین ۵۰ درصد از جدول کشی عرشه انجام شده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر خوی تاکید کرد: با ورود مجموعه عمرانی شهرداری برای اجرای این پروژه در حدود ۱۵میلیارد ریال در بخش هزینه صرفه جویی می شود.

چهره آراء اظهار داشت: اجرای پروژه باغ پوریا طی هفته جاری مجددا آغاز شده است و در حال حاضر محوطه سازی آن انجام می شود. محوطه این پروژه ۱۲۰۰ متر مربع بوده و اجرای سنگ چینی محوطه، فضای سبز، تاسیسات برق و زیباسازی در دست اجراست. احداثسرویس بهداشتی، نصب صندلی های نشیمن نیز پس از اتمام محوطه سازی صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: طراحی و اجرای نماد پوریا نیز از دیگر اقداماتی است که صورت گرفته است و با توجه به روند اجرا و اراده شورای اسلامی شهر و شهرداری خوی برای اتمام این پروژه، طی دو ماه آینده شاهد اتمام کلی آن خواهیم بود.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر خوی گفت: اولین آمفی تئاتر روباز شهرستان خوی با ظرفیت ۱۶۰۰ نفر در حال اجراست و در حال حاضر عملیات سنگ فرش، اجرای نما، تاسیسات و روشنایی انجام می شود و در صورت تهیه و نصب صندلی های تماشاگران تا یک ماه آینده آماده بهره برداری خواهد بود.

چهره آراء افزود: پروژه دفتر خبری صدا و سیمای خوی نیز از دیگر پروژه های عمرانی شهرداری است که با هزینه ای بالغ بر ۷۵۰میلیون تومان به اتمام رسیده است.

وی اذعان داشت: این مجموعه دارای ۶۷۵ متر مربع زیربنا بوده و تاسیسات موتورخانه‌ای نیز نصب شده و آماده بهره برداری است.