نخستین جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج استان آذربایجان غربی، نخستین جلسه ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان به ریاست نادر صفرزاده معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار و با حضور سایر اعضای این ستاد در محل استانداری برگزار شد.

صفرزاده معاون استاندار و رئیس ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان در این جلسه ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد وخاطره شهدای دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر، ضرورت برگزاری هرچه باشکوهتر برنامه های هفته دولت در سطح استان را مورد تاکید قرار داد.

وی بر لزوم معرفی و اطلاع رسانی مناسب خدمات و اقدامات دولت در حوزه های مختلف به مردم و شهروندان تاکید کرد و افزود: هفته دولت فرصت مغتنمی است تا با استفاده از ظرفیت تبلیغی، شبکه ای و فرهنگی دستگاهها و رسانه های استان عملکرد و اقدامات دولت در استان بصورت مناسب و شفاف به مردم شریف استان اطلاع رسانی شود.

شیرازه محبت مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و دبیر ستاد نیز در این جلسه گزارشی از برنامه های پیش بینی شده برای اجرا در هفته دولت را ارائه کرد.

همچنین در این جلسه سایر اعضای ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان دیدگاهها و پیشنهادات خود را در راستای برگزاری هرچه بهتر برنامه های هفته دولت در استان مطرح کردند.